Marry El Bakımı Oyunu

el-bakimi-oyunuMarry vakit bulamadığından el bakımını yapmayı unutmuş. Arkadaşının doğum gününe gitmek istiyor fakat el bakımını nasıl yapacağını bilemiyor. Bu konda onu yardım etmelisin. Belki ojelerinin rengini sen seçebilir, hangi takı ve aksesuarı kullanması gerektiğini sen seçmelisin. 

Betty güzelleşmek için en yakın güzellik merkezine gelmiş. Güzel bir makyaj öncesi yapılması gereken tek şey yüzüne cilt bakımı yapılması. Bakım yapmadan önce cildini güzelce temizlemeli sonrasında makyajını yapmanız gerekecektir. Bakalım betty senin yapmış olduğun cilt bakımı ve cilt maskelerini ne kadar beğenecek?

 

 

Seu nin cildi sağlığını kaybetmiş gibi görünüyor. Hadi o zaman tekrar eski sağlığına kavuşturalım. Bunun için öncelikle cildini güzelce silelim. Temizlendikten sonra diğer cilt maskelerini uygulayalım. Bundan sonrası size kalmış. Bakalım Seu yapmış olduğunu bu cilt bakımından memnun kalacak mı?

Hakkımızda

Ciltbakimlari.com üzerinde bulunan makaleler sağlık konusunda bilinçlindirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla yazılmış olup, kür, maske ve karışımları doktorunuza danışmadan kullanmamanızda yarar vardır. 

 

Sitenin amacı, aynı sorunu yaşıyan kullanıcıların bir araya gelip fikir ve düşüncelerini birbiri ile paylaşmasıdır. 

Son Yazılar

Bağlantılar

Takipte Kalın

Mail adresinizi girerek, yayınlanmış olan ilk makalelerden haberdar olabilirsiniz.