Vücut Sağlığı

Vücut Sağlığı (3)

Cuma, 08 Haziran 2012 00:58

Cilt Sağlığını Etkileyen Faktörler

Written by

Cilt SağlığıSuyun damlaya damlaya mermer üzerinde delik oluşturması gibi, zaman içerisinde çeşitli etkenler cildimiz üzerinde derin ve kalıcı izler bırakabilmektedir. Düşünsenize yer çekiminin bile cildimiz üzerinde etkisi var. Hiç çene altı gıdık bölgesinin yukarı doğru olan bir kişiyi gördünüz mü? İşte bu yazımda sizlere cildimizin zamana karşı hangi etkenlerle mücadele ettiğinden bahsedeceğim. Yazı içerisinde şunları yapın, bunları uygulayın diye yardımda bulunmayacağım. Zaten okudukça neleri yapıp neleri yapmamanız gerektiğini anlayacaksınız. 

Pazar, 20 May 2012 10:14

Sağlıklı Cilt İçin Tavsiyeler

Written by

Cilt SağlığıKırışıksız, pürüzsüz sağlıklı ve mükemmel bir cilde sahip olmayı kim istemez ki. İşte bu makalemizde sağlıklı ve mükemmel bir cilde sahip olmak için gereken faktörlerden, dikkat edilmesi gereken adımlardan bahsediyoruz. Konunun sonunda video haberlerimizi de izleyebilirsiniz. 

Çarşamba, 09 May 2012 17:25

Bitki Çayları Nasıl Demlenir?

Written by

bitki-cayi-demlemeBitki çayları zayıflamadan hastalıklara hatta cilt bakımında bile kullanılmakta olan doğal ilaçlardır. Her ilacın yanlış kullanılması sonucu faydasından çok zararının dokunması gibi, bitki çaylarının da yanlış demlenmesi sonucu fayda sağlayamamaktadır. Bu makalemizde doğru ve etkili bitki çayı nasıl demlenir? İşte bu sorunun cevabını vereceğiz.

Hakkımızda

Ciltbakimlari.com üzerinde bulunan makaleler sağlık konusunda bilinçlindirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla yazılmış olup, kür, maske ve karışımları doktorunuza danışmadan kullanmamanızda yarar vardır. 

 

Sitenin amacı, aynı sorunu yaşıyan kullanıcıların bir araya gelip fikir ve düşüncelerini birbiri ile paylaşmasıdır. 

Son Yazılar

Bağlantılar

Takipte Kalın

Mail adresinizi girerek, yayınlanmış olan ilk makalelerden haberdar olabilirsiniz.